З перемогою, джури!

17.05.2019 0

З 06 по 07 травня 2019 року проходив I (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва. За Переглянути

Загальношкільна інформаційна лінійка “СНІДу – НІ!”

“СНІДу – ні!» – ми разом скажемо усі,

І чекаєм на підтримку звідусіль.

Якщо знати і виконувати все, щоб не захворіти,

То не буде ані горя, ні біди,

І забуде нас хвороба назавжди, – тільки б захотіти!

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі сьогодні говорять про ВІЛ/СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе  епідемія цієї хвороби. Тому у рамках циклу заходів із превентивного виховання у Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 соціальний педагог Олегаш Т.І., та практичний психолог Лісниченко О.Г. провели загальношкільну інформаційну лінійку для учнів 5-11 класів, яка була присвячена цій даті. Учні 7-В класу роздавали всім червоні стрічки, як символи небайдужості до цієї проблеми, буклети та інформаційні листівки.

Мета  заходу – привернути увагу учнів до вирішення проблеми епідемії, сформувати в дітей поняття про походження СНІДу, дати відповіді на найпоширеніші запитання, які стосуються захворювання на СНІД, указати на шляхи профілактики хвороби, пропагувати здоровий спосіб життя та високоморальну поведінку людини в суспільстві.

Після лінійки учні залишали свої відгуки на білій тканині та запалювали свічки в пам’ять всіх, хто помер від цієї страшної хвороби.

DSCF7073

DSCF7060

DSCF7038

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.