СТОП БУЛІНГ

04.07.2020 0

До уваги учасників освітнього процесу! Пропонуємо ознайомитися з матеріалами щодо протидії булінгу (цькуванню) учнів. ЗАКОН УКРАЇНИ ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ Рекомендації Переглянути

ЗДАЙ КРОВ ЗАРАДИ ЖИТТЯ

Учні школи долучилися до участі в Міжнародному українсько-литовському кокурсі малюнків “Здай кров заради життя”.  Основними завданнями конкурсу є: формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні; популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві; формування здорового способу життя серед дітей та молоді; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього.

Сподіваємося, що малюнки Зейналової Саміри (5В кл.), Григоренко Альони (6Г кл.), наставником яких є вчитель образотворчого мистецтва Климко В.М., а також творчі роботи учнів 7В класу (кл.керівник Буравцова Є.Б.) сприятимуть активному поширенню донорства, чим саме збережуть не одне людське життя.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Залишити коментар

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.