Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20.02.2019 0

Діяльність Малої академії наук України характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість Переглянути

ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ

Україна посідає друге місце в Європі за темпами поширення епідемії ВІЛ/СНІД. Згідно з оцінками міжнародних і вітчизняних експертів, понад один відсоток дорослого населення країни інфікований ВІЛ. І саме молодь є групою населення, найуразливішою до інфекції. Більшість українців, які живуть із ВІЛ, – це юнаки й дівчата віком від 17 до 20 років.

1-malyunok

Зважаючи на ситуацію, що склалася в Україні, соціально-психологічна служба Скадовської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів №3 спільно із ученицями 11-Б класу Ліфенцевою Юлією, Гавришенко Анною, Назировою Поліною, Пінчук Анастасією, Івановою Аліною), 1 грудня 2016 року провели традиційну масову акцію «Зупинимо СНІД разом» присвячену до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

3 2

Мета акції  – звернути увагу учнів на цю проблему, поновити знання про ВІЛ/СНІД та підвищити рівень толерантного ставлення школярів  до ВІЛ-позитивних людей.

Дівчата нагадали учням школи історію виникнення хвороби та часи, коли люди вперше заговорили про чуму ХХ століття, а на сьогодні це вже чума  ХІХ століття.

4

Практичний психолог Лісниченко О.Г. пояснила учням, чому саме червона стрічка стала символом боротьби з цією страшною хворобою, і провела цікаву інтелектуальну мозаїку «Факти та міфи про СНІД», завдяки якій учні  згадали основні  шляхи передачі ВІЛ/СНІДу.

5

Соціальний педагог Шершень Т.І. запропонувала учням 5-11 класів  приєднатися до акції та написати на червоній стрічці побажання хворим людям і закріпити її на «Дереві Толерантності»,  а також створити квілт-інформаційних газет, щодо проблеми ВІЛ/СНІД.

9 6

8 7